HAKKIMIZDA

Firmamız 2011 yılında Bursa'da faaliyete başlamıştır. Microsoft BizSpark Startup programına dahil olan firmamız; web geliştirme, kurumsal kaynak planlama (ERP), mobil cihaz yazılımları, yazılım entegrasyon çözümleri konularında kaliteli ve hızlı hizmet vererek kısa sürede yazılım sektörünün seçkin firmaları arasında ismini duyurmaya başlamıştır.


Misyonumuz

Fark yaratan yüksek performansla çalışıp, toplumsal ve insani değerlere saygılı, en az hata, en yüksek kalite ile iş yapan, firmamıza ve müşterilerimize karşı sorumluluk sahibi, faaliyet alanında hizmet kalitesi yüksek, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutan bir işletmeyiz.

Vizyonumuz

Kendini sürekli yenileyen, inceleyen, araştıran, analiz ve sentezler yapabilen, tüm çalışanların önce kalite ve müşteri memnuniyeti felsefesini benimsediği, dünü bugüne, bugünü yarına bağlayan köprülerin kurulduğu, yönetici, personel ve müşterilerimizle birlikte çevrede, bölgede ve ülkemizde, model bir işletme olmaktır. Geliştirdiğimiz çözüm ve hizmetler ile, işletmelerde verimlilik artışı temel amacımızdır. Her sektörün ve farklı işletmelerin kendine özgü yapısını ve yönetim şeklini gözeterek, işletmelerin daha üretken, daha karlı olabilmesi için gerekli yazılım geliştirme ve destek hizmetlerini müşterilerimize sunmaktayız.